2015 Survivor Berna Canbeldek Kimdir? Hayatı, biyografisi

1990 doğumlu olan Berna Canbeldek, Bursa’da doğmuş fakat Almanya’da büyümüştür. Berna Canbeldek’in tam adı Sibel Berna Canbeldek’dir. Dansa özel ilgisi olduğu için küçük yaşlardan itibaren dansa yönelmiş ve 12 yaşında ders almaya başlamıştır. Bu sayede küçük yaştan itibaren dans alanında performanslar yaparak göz doldurmayı başaran Berna Canbeldek, hala bu mesleğini profesyonel olarak sürdürmektedir. Bu bakımdan küçüklük hayalini gerçekleştiren Berna Canbeldek, ülkemizde yetişen önemli sanatçılar arasında görülmektedir.

Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşayan ve burada eğitim alarak kendini sürekli geliştiren Berna Canbeldek, Survivor öncesinde de ekranlara çıkmış ve tanınmıştır. Acun Ilıcalı tarafından sunulan Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan Berna Canbeldek, buradaki dans performansı ile de uzun süre konuşulmuştur. Yetenek Sizsizi ikinci turuna kadar çıkmayı başaran Berna Canbeldek, ikinci turda aldığı % 54’lük oy oranına karşın üst tura çıkamamıştır. 1.69 boyunda olan dansçı 56 kilodadır.

Formunu korumak için dans etmenin yanında düzenli bir şekilde spor da yapan Berna Canbeldek, güzelliğinin yanı sıra fiziği ile de çok beğenilmektedir. Aynı zamanda dans eğitmenliği de yapan Berna Canbeldek, pek çok öğrencinin dansı sevmesinde önemli rol oynamış ve onlara dans konusunda eğitim vermiştir.

2014’ün Mart ayında Survivor yarışmasına katılan Berna Canbeldek, gönüllüler takımında başarılı bir şekilde mücadele etmiştir. Finale kadar yükselmeyi başarsa da büyük ödülü kazanamamıştır.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir