2015 Survivor Ece Begüm Yücetan Kimdir, hayatı, biyografisi

1988 yılında doğan Ece Begüm Yücetan İzmir’de doğarak burada büyümüştür. Güzelliği ile küçüklüğünden itibaren ilgi gören Ece Begüm Yücetan, pek çok güzellik yarışmasına katılarak bu alanda ödüller almıştır. Bunun yanında mankenlik ve oyunculuk alanında kariyerini sürdüren Ece Begüm Yücetan, 180 boyu ve 52 kilo ile ideal bir vücuda sahiptir. 88 – 59 – 88 ölçülerinde olan Ece Begüm Yücetan, ela gözleri ve esmer tenlidir.
2009 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan Ece Begüm Yücetan, finale kadar yükselmeyi başardı. Bunun yanında Barış Güzeli Yarışması’na katılarak Türkiye’yi temsil eden Ece Begüm Yücetan, bu yarışmadan da ikincilik ile ayrılmayı başardı.
Fotoğraf çekmek hayatının büyük bir kısmını kaplarken, Ece Begüm Yücetan kamera önünde olmaktan da çok hoşlanıyor. Boş zamanlarında sık sık fotoğraf çeken ve bunları paylaşmayı seven Ece Begüm Yücetan, spora da ilgi duyuyor. Formunu korumak adına düzenli olarak spor yapan Ece Begüm Yücetan’ın en sevdiği spor türü ise tenis. Tenis konusunda da oldukça iddialı olan Ece Begüm Yücetan kortlarda yaptığı maçlardan da çoğu kez galibiyet ile ayrılmayı başarıyor.
2012 yılında Survivor adlı yarışmaya katılan Ece Begüm Yücetan yarışmada oldukça iddialı bir performans göstererek iyi bir yarış çıkarmayı başarsa da yarışmada birinci olmayı başaramadı. Performansı ile ilgi uyandıran Ece Begüm Yücetan¸2015 yılında düzenlenecek Survivor için tekrar adaya gidecek.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir