2015 Survivor Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Bu yıl izleyici ile tv8 ekranlarında buluşacak olan Survivor All Star yarışmasının formatı sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Bu yıl yarışmacıların hepsi eski survivor yarışmacılarından olup rekabet oldukça fazla olacak. Çünkü yarışmada birden fazla survivor şampiyonu yer alacak ve onlar arasında sıkı bir yarış olacak.

Yarışmacılar arasında yer alan Hakan Hatipoğlu da diğer yarışmacılar gibi eski survivor yarışmacılarının arasında yer alıyor. Yarışmacı survivor ile ülkemizde tanınan bir yüz olmayı başarabilmiştir. Katıldığı yarışma sayesinde hayatı bambaşka bir hal alan Hana Hatipoğlu yeniden survivor yarışması ile izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.
Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 Çanakkale doğumludur. Türk milli sporcu olan yarışmacı sporcu olması sayesinde yarışmada daha da iddialı olacağını belirtiyor. Su topu sporunu halen aktif olarak yapmaya devam etmektedir.

Hakan Hatipoğlu 2008-2009 sezonunda Acun Ilıca’nın hazırlayıp sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılıp izleyiciler ile ilk olarak bu program ile tanışmıştır. Yarışmada yüklü bir miktar ödül kazanan yarışmacı bu yarışmanın ardından 2009-2010 yılında da yine Acun Ilıcalı ’nın hazırladığı Survivor kızlar ve erkekler yarışmasında yarışmacı olarak yer almıştır.

Survivor Kızlar Ve Erkekler yarışmasından sonra izleyiciler ile Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizi ve filmde rol alan Hakan Hatipoğlu bu kez de Survivor All Star ile televizyon ekranlarında görünecek. Merakla beklenen yarışma da yerini alacak olan Hakan Hatipoğlu oldukça iddialı olacağa benziyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir