2015 Survivor Hasan Yalnızoğlu Kimdir? Hayatı, biyografisi

20 Ekim 1974 tarihinde doğan Hasan Yalnızoğlu, pek çok alanda profesyonel olarak çalışmaktadır. Profesyonel güreşçi olan Hasan Yalnızoğlu, son yıllarda daha çok ekranlara yönelerek oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. İyi bir dansçı da olan Hasan Yalnızoğlu, dans eğitimlerini de sürdürmektedir.

İlkokul yıllarından itibaren spora yönelen ve yüzme, futbol gibi farklı branşlarda yarışan Hasan Yalnızoğlu, jimnastikte dahi deneyim sahibi. Dövüşe de özel bir ilgisi olduğu için Kung Fu branşında eğitimler alarak kendini bu konuda geliştirdi. Dansçılığı ile dikkat çeken Hasan Yalnızoğlu, ülkemizin en önemli dans grupları arasında gösterilen Anadolu Ateşi’ne katılarak baş dansçı olmayı başarmıştır.

Tüm bunların yanında oyunculuk kariyerini sürdüren Hasan Yalnızoğlu, 2002’de başladığı oyunculuk kariyerini halen sürdürmektedir. Pek çok projede başarılı bir şekilde rol alan Hasan Yalnızoğlu’ın yer aldığı projeler şöyle; Keloğlan, Sen Ne Dilersen, Keloğlan Karaprens’ Karşı, Tılsım Adası, Dede Korkut Hikayeleri, Korkusuzlar, Son Osmanlı Yandım Ali, Kahve Bahane, İncir Reçeli, Burası Osmanlı 1711, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Karaoğlan, Kelebeğin İkinci Günü ve Kızıl Elma

Survivor’a katılarak en iddialı isimler arasında gösterilen Hasan Yalnızoğlu, yarışmada finale kadar yükselmeyi başardı. Finaldeki rakibi Nihat Altınkaya karşı başarılı olmayan Hasan Yalnızoğlu, yarışmada ikinci oldu. 2015 yılında tekrar başlayacak olan Survivor için teklifi kabul eden Hasan Yalnızoğlu, tekrar adada büyük ödüle karşı büyük mücadeleye başlayacak.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir