2015 Survivor Hilmi Cem İntepe Kimdir? Hayatı, biyografisi

Survivor yarışması ile ülkemizde tanınan isimlerden olmayı başaran Hilmi Cem yeniden ekranlar ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu kez de Survivor All Star yarışmasında yer alacak olan Hilmi Cem 19 Mayıs 1992tarihinde Muğla’da dünyaya gelmiş. Anne ve babası ilkokul öğretmeni olan Hilmi Cem 18 yaşına kadar liseyi bitirene kadar Bodrum’da yaşamış. Ardından Muğla Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda okumak için Muğla’ya yerleşmiş.

Küçük yaşlardan itibaren dans etmeyi ve spor yapmayı ok seven yarışmacı üniversite eğitiminin ardından Muğla’da kurduğu dans kursunda eğitim vermeye başlamıştır. Bu sayede sevdiği işi de yapmaya başlamıştır.

Dans ve spordan farklı olarak yabancı dil ile de arası iyi olan Hilmi Cem İngilizce ve Rusça da bilmektedir. Yarışmacı 2012 yılında Acun Ilıca’nın programı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmış ve yarışmada yarı finale kadar gelebilmiştir. Bu yarışmanın ardından bu kez de Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasına katılarak yarışmada gönüllüler takımında yer almıştır. Yarışmada ilk kez adını finale yazdıran gönüllü olarak adını tarihe yazdıran ve yarışmayı birincilikle bitiren Hilmi Cem bu yarışmanın ardından dizilerde de yer almıştır.

Birincilikle bitirdiği yarışmanın ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa’nın bir silahtarı olarak rol almış ve bu rol sayesinde oyunculuğunu da kanıtlamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinden başka Çalıkuşu ve Stajyer Mafya filmlerinde de rol almıştır. Yeniden severek izlenecek olan yarışma sevenleri tarafından merakla bekleniyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir