2015 Survivor Irmak Atuk Kimdir? hayatı, biyografisi

Sevilerek izlenen survivor yarışması yeniden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yarışma sevenleri ile bu kez tv8 ekranlarında buluşacak. Sevilen yarışmada bu kez yalnızca ünlüler yaşayacak ve ıssız bir adada yaşam mücadelesi verecek. Yarışma yalnızca ünlüler arasında geçeceği için bu kez daha merakla bekleniyor. Survivor yarışmasının yarışmacıları da belli oldu. Yarışmacılar arasında 2002 yılında Best Model of Turkey yarışmasında birinci olan model ve oyuncu güzel Irmak Atuk da yer alıyor.

Irmak Atuk 24 Kasım 1985 yılında dünyaya gelmiş. İzmir’de dünyaya gelen güzel Best Model of Turkey yarışmasında elde ettiği başarının ardından Best Model of the Word yarışmasına da katılmış ve burada da ikinci olmuştur.
Katıldığı yarışmalardan daha sonra tanınan güzel pek çok dizide rol almış. En son tv8 ekranlarında magazin programı sunan Irmak Atuk bu kez de survivor yarışmasında yer alacak. Oyunculuğunun yanı sıra Irmak Atuk modellik yapmaya da devam etmiştir. Yer aldığı diziler arasında Doktorlar, Ölümüne Sevdalar, Gurbet Kadını, Lise Defteri gibi dizilerde rol almıştır.

Daha öncede Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında yarışan yarışmacı yarışmacı ünlüler takımında yer almış ve 87. Günde yarışmadan elenmişti. 2013 yılında katıldığı yarışmanın ardından yeniden yayına girecek olan Survivor All Star yarışmasında da yer alacak. Daha öncede yer aldığı için deneyimli olan Irmak Atuk bu kez yarışmada daha uzun yer alacağa benziyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir