2015 Survivor Merve Oflaz Kimdir? hayatı biyografisi

Yıllardı severek takip edilen Survivor yarışması sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Her yıl farklı format ve yarışmacılarıyla ekranlara gelen Survivor yarışması bu kez de yeniden farklı bir format ile izleyicisi ile buluşacak. Survivor kızlar erkekler, survivor ünlüler gönüllüler gibi formatlarının ardından bu kez Survivor All star formatı ile tv8 ekranlarında yayına başlayacak. Yarışmada bu kez survivor yarışmasının eski ve bilinen isimleri yer alacak bu sayede deneyimli olacak olan yarışmacılar arasında rekabet daha da fazla olacak. Bu yeni yarışmacılardan biri de Merve Oflaz.

Yayına girmesine sayılı günler kalan yarışmanın yarışmacıları da belli oldu. Yarışmacılar arasında 2010-2011 sezonunda survivor kızlar erkekler yarışmasında yarışmacı olan ve yarışmayı birincilikle bitiren Merve Oflaz da yer alıyor. Yarışmacı katıldığı yarımada birinci olduğu için bu yarışmada da birinciliği zorlayacağa benziyor.

Survivor yarışmasının ardından ülkemizde ün kazanan Merve Oflaz dizilerde de rol almaya başlamıştır. Güzel yarışmacı yarışmanın ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolünde yer alarak ününe ün katmıştır. Bunun dışında Kalbim 4 Mevsim dizinde de başrolde oynayarak oyunculukta da başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Not Defteri isimli gençlik dizisinde de ana karakterlerden birini canlandırmıştır. Yer aldığı dizilerin dışında Survivor İnce Hesaplar isimli programda da yorumcu olarak bulunmuştur.

Saf ve duru bir güzelliği olan yarışmacı 198 yılında İstanbul’da doğmuştur. Katıldığı survivor yarışması ile hayatının yönü değişen genç güzel Merve Oflaz artık Türkiye’de tanınan ve bilinen isimler arasında yer alıyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir