2015 Survivor Serenay Aktaş Kimdir? Hayatı, biyografisi

Futbolcu olan ve attığı gollerle de sık sık gündeme gelen Serenay Aktaş 1 Ekim 1993 doğumludur. İstanbul’da doğan ve yaşamını burada sürdüren Serenay Aktaş, 15 yaşından itibaren futbol yaşamına başlamıştır. Zeytinburnu’nda profesyonel olarak futbol kariyerine başlayan golcü isim, 1207 Antalyaspor’a transfer olmuştur ve hala burada futbol kariyerini sürdürmektedir.

Futbolculuğunun yanı sıra oyunculuk kariyeri de olan Serenay Aktaş pek çok dizi projesinde rol almıştır. Pek çok dizide yer aldığı konuk oyunculuğunun yanında ilk ciddi projesine Arka Sıradakiler adlı dizi ile başlamıştır. Buradaki Gülüm karakteri ile sevilen ve beğenilen Serenay Aktaş, bu rol ile birlikte yıldızı parlatmış ve pek çok dizide daha rol almıştır. Serenay Aktaş’ın rol aldığı diziler arasında; Muhteşem Yüzyıl, Çılgın Dershane ve Figüran bulunmaktadır.

2014 yılında Acun Ilıcalı’nun sunduğu Survivor yarışmasına katılarak başarılı bir performans gösteren Serenay Aktaş, adada 91 gün kalmayı başarmıştır. Yarışmada oldukça zorlanmış ve sakatlıklar geçirmiştir. Buna karşın yarışmada 91 boyunca başarılı bir şekilde yarışarak pek çok oyun kazanmıştır. Yarışmanın ardından ekranlarda ad yer alan Serenay Aktaş, Adını Sen Koy adlı yarışmada sunuculuk yaparak bu alanda da kendini kanıtlamıştır.

Survivor yarışması ile tanınan ve çok sevilen Serenay Aktaş, 2015 yılında tekrar düzenlenecek yarışmaya katılacak isimler arasında yer almış ve tekrar o zorlu şartlarda mücadeleye başlayacaktır.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir