2015 Survivor Turabi Çamkıran Kimdir? Hayatı, biyografisi

1988 doğumlu olan Turabi Çamkıran, profesyonel olarak dövüş sporları ile ilgilenmektedir. Bunun yanında dansçılık da yapan Turabi Çamkıran¸ dans performansları ile oldukça konuşulmuştur.

1988’de Mersin’de doğan Turabi Çamkıran, eğitimini de burada sürdürmüştür. Küçük yaşlardan itibaren dansa özel bir merakı olduğu için bu alanda yönelen Turabi Çamkıran, bu nedenle eğitimine bu yönde devam etmiştir. Hippop, sokak dansı gibi farklı dans türlerini başarılı bir şekilde yapan Turabi Çamkıran, dans eğitmenliği konusunda da çalışmalar yürütmektedir.

Pek çok sanat merkezinde eğitim veren Turabi Çamkıran’ın diğer bir merakı ise Muay Thai isimli spordur. Dövüş üzerine olan bu spor için en iyi eğitim almayı isteyen Turabi Çamkıran, bunun için Hindistan’a giderek bir süre orada eğitim almıştır. Bu eğitimin sayesinde dövüş alanında da çok iyi olan Turabi Çamkıran, pek çok başarıya ulaşmıştır. Aldığı bu eğitimler sonucunda para kazanmak için kafes dövüşlerine katılan Turabi Çamkıran, oldukça tehlikeli olan bu dövüşlerden para kazanmayı da başarmıştır.

Ekran konusunda da deneyimli olan Turabi Çamkıran, 2008 yılında Benimle Dans Eder Misin adlı dans yarışmasına katılarak dans performansını tüm Türkiye’ye sergilemiştir. Yarışmanın altıncı haftasında yarışmadan elenen Turabi Çamkıran, üçüncü olmayı başarmıştır.

2014 yılında başlayan Survivor’a da katılan Turabi Çamkıran, adadaki en iddialı isimlerden olarak yarışmanın başından sonuna kadar iddialı bir şekilde mücadele etmiştir. Bu yarışmada birinci olan Turabi Çamkıran, büyük ödülün de sahibi olmuştur.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir