2015 yazın başlayacak diziler, haziranda başlayacak diziler

2015 yazın başlayacak diziler, haziranda başlayacak diziler…

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı dizisi Güneş’in Kızları da haziran ayında izleyici ile buluşacak.

Dizinin kadrosunda Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı ve Sarper Arda yer alıyor.

“Güneşin Kızları” tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunmak isteyen edebiyat öğretmeni Güneş’in, yeni bir başlangıç yapmak üzere evlenip İstanbul’a taşınması ile gelişen olayları anlatacak.

Haziran ayının gelmesiyle televizyon ekranlarında yeni bir sezon açılacak. Kış boyunca izleyiciyi ekrana kilitleyen yapımlar yerlerini renkli yaz dizilerine bırakacak. İşte izleyici ile buluşmak için gün sayan yeni diziler…

Dizinin oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler yer alıyor.

Dizi, yetiştirme yurdunda büyüyen Yaz’ın 18 yıldır hiç görmediği anne babasıyla karşılaşmasını ve sonrasında yaşadıklarını ekrana taşıyacak.

Show Tv’nin yaz aylarınla izleyici ile buluşturacağı dizilerden biri de Fabrika Kızı.

Dizinin başrollerini İsmail Demirci, Fulya Zenginer, Fırat Albayram , Aydan Burhan, Özge Korkmaz, Fatih Altın, Begüm Yılmaz, Sedat Bilenler, Alayça Öztürk, Burak Satıbol ve Tuğçe Karaoğlan paylaşıyor.

Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk yer alıyor.

Dizi, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendine aşık etmek zorunda olan ve bu konuda en büyük desteği gerçekten aşık olduğu adamdan alan Defne’nin hikayesini anlatacak.

Fox Tv yaz ekranını gençlik dizisi ‘Adı Mutluluk’a emanet edecek.
Dizinin başrollerini özel hayatlarında da birlikte olan Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım üstlenecek.

Üniversite okumak için İzmir’den İstanbul’a gelen ve öğrenci yurdunda yaşamaya başlayan Kumsal’ın hikayesinin anlatılacağı dizi haziran ayında ekrana gelecek.

Show Tv’nin yaz dizisi Ne Münasebet haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin başrollerini Sarp Levendoğlu, Pelin Akil, İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven ve Bahar Akça paylaşıyor.

Senaryosunu Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu yazdığı dizi, birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ayakta kalma mücadelelerini ve sonrasında gelişen aşkı ekrana getirecek.

Yaz ekranlarının iddialı dizilerinden biri de Çilek Kokusu.

Haziran ayının gelmesiyle televizyon ekranlarında yeni bir sezon açılacak. Kış boyunca izleyiciyi ekrana kilitleyen yapımlar yerlerini renkli yaz dizilerine bırakacak. İşte izleyici ile buluşmak için gün sayan yeni diziler…

Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimler yer alıyor. Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışmasıyla başlayan olayların konu edildiği dizi haziran ayında ekrana gelecek.

Show Tv’de ekranlara gelecek olan Tutar mı Tutar genç oyuncuları aynı dizide buluşturacak.

Rol aldığı Güzel Köylü dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Su Kutlu da bu diziyle ekranlara geri dönecek.
Dizinin başrollerini Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer, Barış Aytaç, Ferdi Sancar, Celal Tak, Caner Alkaya, Ferhat Baynal, Kerem Muslugil ve Tuna Arman paylaşıyor.

Haziran ayında ekrana gelecek olan dizi , iki yakın arkadaşın, bir gün uyandıklarında kendilerini bir dizinin başrol karakterleri olarak bulmalarıyla başlayan olayları anlatıyor.

Berk Oktay, yaz dizisi İlişki Durumu: Karışık ile ekranlara dönecek.
Oktay’a, Seren Şirince, Pamir Pekin, Eda Ece, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz eşlik edecek.
Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaları bolca içinde barındıran dizi haziran ayında ekrana gelecek.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir