2016 Biri bizi gözetliyor – Yeniden

Biri Bizi Gözetliyor’ adlı yarışma programına 30 bin kişi başvurdu, Müzik yarışmaları, yetenek yarışmaları, şarkı yarışmaları derken herkes kolay yoldan şöhret ve parayı bulma peşine düştü.

ÇOĞU ÜNİVERSİTE MEZUNU

Son başvuru tarihi cuma olan yarışmaya yapılan toplam başvuru sayısının, 35 bin kişiye ulaşması bekleniyor. Yapımcı firma Endemol’den alınan bilgilere göre başvuranların çoğu üniversite mezunu ve yaş ortalaması 25.

“35 BİN BEKLENİYOR”

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, bu konuyla ilgili şunları yazdı: “Biri Bizi Gözetliyor” (BBG) olarak bilinen “Big Brother” yarışmasına kaç kişi başvurdu biliyor musunuz? 30 bin kişi… 8 erkek 8 kadın yarışmacının aynı eve gireceği yarışma için 30 bin başvuru… Son başvuru tarihi cuma. O güne kadar bu rakamın 35 bin kişiye ulaşması bekleniyor. Yapımcı firma Endemol’den aldığım bilgilere göre başvuranların çoğu üniversite mezunuymuş, yaş ortalaması ise 25’miş.

“NE ÇOK İŞSİZ MEZUN VAR”

“Gördünüz mü ne çok işsiz üniversite mezunumuz var… Bizim üniversiteliler bilimle, sanatla, sporla uğraşacağına yapımcı firma kapılarında kuyruk oluyor. Koca bir kuşağı yarışma manyağı yaptık ya hepimizin payı var bunda…” – haberler.com

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir