2016 survivor FECAN DİANZENZA kimdir hayatı

2016 survivor FECAN DİANZENZA kimdir hayatı.. Efecan Dianzenza Survivor 2016 gönüllüler kadrosunda. Annesi Türk, babası british olan Efecan Dianzenza,14 Temmuz 1990 yılında Londra İngiltere’de dünyaya geldi. 3 yaşında Türkiye’ye adım attı ve çocukluğunu İzmir Karşıyaka’ da geçirdi.

9 yaşında Karşıyaka Spor Kulübü’ nün alt yapısında futbol oynamaya başladı. 14 yaşında Antalya Spor Kulübüne transfer oldu. Müziğe de arkadaşlar aracılığıyla Antalya’da merhaba dedi. Efecan Dianzenza Kimdir? Evine küçük çaplı stüdyo kurup yüzlerde şarkı kaydetti ve underground albümler yaptı. Efecan Dianzenza Survivor 2016 gönüllüler 2 sene Antalya’da yaşadıktan sonra spor ve müzik hayatını İstanbul’da devam ettirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile anlaştı.

Efecan Dianzenza Survivor 2016 gönüllüler kadrosunda

Efecan Dianzenza Kimdir? Bu süreçte müzik hayatını İstanbul’da underground anlamda devam ettirdi. Profesyonel anlamda gece kulüplerinde dj lik yapmaya başladı. Liseden mezun olunca üniversite sınavlarına girip Anadolu Üniversitesi’nde Spor Akademisi Antrenörlük bölümünü kazandı ve futbolu bıraktı.

Mister International Yarışmasında Efecan Türkiye’yi Temsil Ediyor.

2010 yılında Model of Models yarışmasında Türkiye 1.si olarak moda ve mankenlik sektörüne girmiş oldu. Hemen ardından Endonezya’da düzenlenen Mister İnternational yarışmasında dünya 6.sı oldu.

Yorum Yap

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir