31 Aralık 2014 İstanbul Kar Tatili Var mı?

31 aralık kar tatili var mı, istanbul okullar tatil mi 31 aralık, 31 12 2014 istanbul kar tatili, kar tatili istanbul 31.12.2014, yarın kar tatili var mı, okul var mı 31 aralık, kar tatili olacak mı 31 aralık

30 Aralık salı günü başlayan yoğun kar nedeniyle İstanbul’da ve ülkemizin bir çok yerinde yollar kapanmış durumdadır. Özellikle büyük şehirlerde okulların tatil olmasını bekleyen öğrenciler yılın son karını oldukça mutlu karşıladılar. Uzun yıllardır 2015 yılına kar yağışı altında girmeyen ülkemiz 2015 yılına kar yağışı altında girecek gibi görünüyor. Yağan kar nedeniyle bir çok kazalar oluşmaktadır. Arabanızda kar lastiği, zincir ve takoz gibi malzemeleri kesinlikle ihmal etmeyiniz.

30 Aralık salı günü İstanbul’da ve Bursa’da eğitim öğretime devam kararı alındı. Bursa’nın Harmancık ilçesinde ise 30 aralık salı günü eğitim öğretime ara verildi. Kar yağışı bu şekilde devam ederse eğer 31 Aralık Çarşamba günü okulların tatil olması muhtemeldir. Henüz resmi bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen yoğun kar yağışı olan illerden İstanbul ve Bursa’da 31 Aralık çarşamba günü okulların tatil olması bekleniyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir