6 Mantı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

TRT 1 nin yeni dizilerinden biri olan 6 Mantı dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Ortans Kıvanç bu sefer karşımızda Kadir karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak 6 Mantı dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. 6 Mantı Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş ARC Filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan TRT 1 6 Mantı dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.6 Mantı Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Ahmet Katıksız otururken , senaristler ise Gökhan Şeker olacak.

 

6 Mantı dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

 

6 mantı  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Ortans Kıvanç
Atilla Doğukan Türkyılmaz
Ayça Yağcıoğlu
Caner Kadayıfçı
Mert Öner
Nihan Balyalı
Burcu Binici
Dilek Çelebi
İnan Ulaş Torun
Benian Dönmez
Betül Arım
Ali Uyandıran
Ali Hürol
İpek Nutyalı

6 Mantı dizisi, 6 Mantı oyuncuları kimler, 6 Mantı dizisi ne zaman, 6 Mantı dizi konusu nedir,6 Mantı dizisinde kim hangi rolde, 6 Mantı dizisi karakter isimleri,6 Mantı oyuncuları resimleri, 6 Mantı karakter isimleri, 6 Mantı 1 bölüm izle, 6 Mantı tanıtım fragmanı, 6 Mantı yeni bölüm fragmanı, 6 Mantı dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir