Acun Turabi için ne dedi?

Acun’un Turabi için son yorum ondan iyice hoşlanmamaya başladığının göstergesi olabilir olarak yorumlandı.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star’daki hırçın tavırlarıyla dikkat çeken Turabi için, “Aileler çocuklarına Turabi’yi ‘kötü örnek’ olarak gösterebilir” yorumunu yaptı.

Şu an TV ekranlarının en çok konuşulan, izlenen ve tartışılan yapımı Survivor All Star, Cumhuriyet’in Sokak ekinde yer aldı.

ACUN ILICALI’DAN OLAY YORUM

Sosyolog Prof. Tayfun Atay’ın yarışmayı sosyolojik açıdan masaya yatırdığı haberde Acun Ilıcalı da Dominik’ten soruları yanıtladı. Acun, kendisine yöneltilen “Sizi çocuklar da izliyor. Turabi yanlış örnek olursa diye kaygılanmıyor musunuz?” sorusuna “Biz Dallas’ta J.R’ı mı örnek aldık? Aileler Turabi’yi ‘kötü örnek’ olarak gösterebilir” yanıtını verdi.

“KIYASLANAMAZLAR”

Acun Ilıcalı’nın bu sözlerine itiraz eden Profesör Tayfun Atay, “Turabi ile J.R kıyaslanamaz. JR bir kurgu karakter ve realite-şovdaki insanın o kurgu karakterle belki bir ortak kesişim alanından söz edebiliriz ama bire bir örtüştüremeyiz. J.R. hayali, Turabi ise ‘gerçeklik gösterisi’ sunan, ama kurgu da diyemeyeceğimiz ‘hayati’ bir karakter.” ifadelerine yer veriyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir