Ah Neriman Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Show TV nin yeni dizilerinden biri olan Ah Neriman dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Hatice Memiş bu sefer karşımızda Neriman karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Ah Neriman dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Ah Neriman Dizisinin yazarı bir çok diziye ve filme hayat vermiş RÜYA İŞÇİLERİ dir .

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Show TV Ah Neriman dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Ah Neriman Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Hatice Memiş otururken , senaristler ise RÜYA İŞÇİLERİ olacak.

Ah Neriman dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Ah Neriman dizisi saat 20:00 da pazartesi günleri Show Tv de yayınlanmaktadır.

AH NERİMAN DİZİSİ OYUNCULARI :

1) PERRAN KUTMAN
2)TARIK ÜNLÜOĞLU
3)SEZİN AKBALOĞULLARI
4) FİLİZ TAÇBAŞ
5) PASCAL NOUMA
6)AYBİKE ESİN TUMLUER
7) NİLAY DENİZ
8) RÜZGAR AKSOY
9) ÇAGLAR SAYIN
10)AVNİ YALÇIN
11)BURAK SATIBOL
12) AHMET RIFAT ŞUNGAR
13)BERNA KORALTÜRK
14) EYMEN KAAN DİPÇİN
15)CAN KOLUKISA
16)BENGÜ ŞEN
17) ERDOĞAN SICAK
18)ZELİHA GÜNEY
19) TOLGA CANBEYLİ
20)TOLGA CANBEYLİ
21)ARMAGAN OĞUZ
22)SELİN YENİNCİ
23)ZEYNEP TUĞÇE BAYAT
24)GÜL ARICI


Ah Neriman dizisi, Ah Neriman dizisi oyuncuları kimler, Ah Neriman dizisi ne zaman, Ah Neriman dizi konusu nedir, Ah Neriman dizisinde kim hangi rolde, Ah Neriman dizisi karakter isimleri, Ah Neriman oyuncuları resimleri, Ah Neriman karakter isimleri, Ah Neriman 1. bölüm izle,Ah Neriman tanıtım fragmanı, Ah Neriman yeni bölüm fragmanı, Ah Neriman dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir