Aşktan Kaçılmaz Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star TV nin yeni dizilerinden biri olan Aşktan Kaçınılmaz dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Berk Oktay bu sefer karşımızda Berzan karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Aşktan Kaçınılmaz dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Aşktan Kaçınılmaz Dizisinin yazarı bir çok diziye ve filme hayat vermiş MAHİNUR ERGÜN dir .

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Star TV Aşktan Kaçınılmaz dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Aşktan Kaçınılmaz Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi  METİN BALEKOĞLU otururken , senaristler ise Ozan Aksungur olacak  ve Aşktan Kaçınılmaz Dizisinin en merak edilen kısmı ise dizi müziklerinin kimin yaptığı ve tüm dizilere can veren ve adını herkesin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Fahir Atakoğlu yapacaktır.

Aşktan Kaçınılmaz dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Aşktan Kaçınılmaz dizisi saat 22.15 da Pazar günleri Star Tv de yayınlanmaktadır

Aşktan Kaçınılmaz dizisi oyuncuları:

Aşktan Kaçılmaz Berzan – Berk Oktay
Aşktan Kaçılmaz Ceren Hindistan
Aşktan Kaçılmaz Savcı Yasemin – Pelin Akil
Aşktan Kaçılmaz Ali – Çağdaş Onur Öztürk
Aşktan Kaçılmaz  Umut Karadağ
Aşktan Kaçılmaz İskender Ağa – Macit Sonkan
Aşktan Kaçılmaz  Seray Gözler
Aşktan Kaçılmaz  Ayten Soykök

 

Aşktan Kaçılmaz dizisi, Aşktan Kaçılmaz dizisi oyuncuları kimler, Aşktan Kaçılmaz dizisi ne zaman, Aşktan Kaçılmaz dizi konusu nedir, Aşktan Kaçılmaz dizisinde kim hangi rolde, Aşktan Kaçılmaz dizisi karakter isimleri, Aşktan Kaçılmaz oyuncuları resimleri,Aşktan Kaçılmaz karakter isimleri, star tv yeni Aşktan Kaçılmaz dizisi, Aşktan Kaçılmaz 1. bölüm izle, Aşktan Kaçılmaz tanıtım fragmanı, Aşktan Kaçılmaz yeni bölüm fragmanı, Aşktan Kaçılmaz dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir