Aslı Ayan Kimdir? Aslı Ayan Biyografisi

Aslı Ayan, Aslı Ayan kimdir, Aslı Ayan hayatı, Aslı Ayan biyografisi, Aslı Ayan neler yaşadı, Aslı Ayan resimleri, Aslı Ayan haber sitesi, Aslı Ayan plaj fotoğrafları, Aslı Ayan facebook resimleri, Aslı Ayan facebook adresi, Aslı Ayan biyografisi, Aslı Ayan tatil resimleri

Henüz 2,5 ay önce Antalya’da Devlet opera ve balesine müdür olarak atanan ve işinde oldukça başarılı bir insan olan Aslı Ayan havanın sıcak olmasını fırsat bilerek hafta sonunu arkadaşlarıyla beraber deniz kenarında geçiren Aslı Ayan burada beraber çektiği fotoğraflar başına büyük bela oldu. Çektirdiği fotoğraflardan son derece rahatsız olan üst düzey devlet yöneticileri böyle devam etmeme kararı alarak 9 Aralık 2014 salı günü Aslı Ayan’ın görevine son verdi. Onun yerine ise İzmir opera ve bale müdürü Antalya’ya atanarak orda göreve başlayacağı kaydedildi.

 

Kendisine bildiriden işten ayrılma kararında gerekçe olarak ise bakanlık tarafından görevinin onaylanmadığını söyleyen yetkililer bunun bahane olduğunu ve asıl kovulma nedeni olarak ise Facebook adresinde paylaştığı hafta sonu resimleri olarak belirlendi. Resmi olarak kendisine söylenmese de herkes tarafından bilinen bir gerçek olan hafta sonu tatil resimlerini ilk ve tek sadece dizimex.com sitemizde bulabilirsiniz. Acaba Aslı Ayan’ın çekildiği resimler gerçekten o kadar kötü mü? Yoksa yine bir torpil ataması olacağı için mi görevine son verildi? Tüm bu merak edilen soruların cevabını konumuzda bulabilirsiniz.

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir