Atv En Sevdiğim 3 Şarkı yarışması

Yeni yayın döneminde ATV ekranlarında yayınlanamaya başlayan En Sevdiğim 3 Şarkı, en beğenilen şarkı yarışmaları arasındaki yerini aldı. Haftanın her Pazar akşamı ekranlara gelecek olan ses yarışmasında, yarışmanın birincisi yine aynı gün belirleniyor ve büyük ödülü kazanıyor.

En Sevdiğim 3 Şarkı Jürisi

Behzat Uygur’un sunuculuğunu yaptığı En Sevdiğim 3 Şarkı’nın jüri koltuğunda oldukça iddialı isimler yer alıyor. Televizyon ekranlarından uzun süredir uzak duran Hande Ataizi, Nihat Doğan ve şarkıcı Burak Kut’tan oluşan üç kişilik jüride,

En Sevdiğim 3 Şarkı Yarışma Kuralları

Yarışmada 12 yarışmacı, sesleri ile yarışıyor. Yarışma 3 turdan oluşuyor ve 3 turun sonucunda yarışmanın birincisi jürinin oyları ile seçiliyor. Her turda yarışmacıların yarısı yarışmaya veda etmek zorunda kalıyor. 2. Turda 6 yarışmacı ile devam eden yarışmada 3. Turda, finalde 3 yarışmacı ile sonlandırılıyor. Tüm yarışmacıları geride bırakarak finali kazanan yarışmacıya 50 Bin TL ödül veriliyor.

Şarkı performanslarının yanında sahnede duruş ve kişilerin yaşam hikayelerinin de ön planda tutulduğu yarışmada, yarışmacıların kendini istediği gibi ifade etme şansı tanınıyor. Ses yarışmasından daha uzak, jüri üyelerinin duygusal bir şekilde karar verdiği birincilik için iyi bir hayat hikayesine sahip olmak yarışmada avantaj sağlayarak büyük ödüle ulaşmada kolaylık tanıyor. Jüri üyelerinin de olumlu yorumları ile eğlenceli bir program haline gelen En Sevdiğim 3 Şarkı’da, birinci olan kişinin en sevdiği 3 şarkıyı seslendirmesi gerekiyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir