Bağdat caddesi Caddebostan sahili yürüyüşü ve Fener alayı 29 Ekim 2014 konser iptal edildi

Bağdat caddesi Caddebostan sahili yürüyüşü ve Fener alayı 29 Ekim 2014 konser iptal edildi.
Bağdat caddesi yürüyüşü neden iptal edildi, Fener Alayı neden iptal edildi merak ettiğiniz bu konu hakkında sizleri bilgilendirme yapacağız.

29 Ekim 2014 çarşamba günü Caddebostan sahilinde Gülümse Cumhuriyet 91 yaşında sloganıyla Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ve yürüyüşü yapılacak.Cumhuriyet Haftası boyunca 29 etkinlik gerçekleştiren Kadıköy Belediyesi 29 Ekim’de yapılacak Büyük Cumhuriyet Yürüyüşü yapılıyor. saat 19.00 da Yürüyüş ve Fener alayı yapılacak bunda bir iptal yok

SAAT  21.30 da Ferhat Göçer Konseri yapılacaktı fakat konser iptal edildi.

Cumhuriyetimizin 91. Kuruluş yıldönümlerini her yıl büyük bir coşkuyla ve farklı etkinliklerle kutlayan Kadıköy Belediyesi, bu yıl da zengin bir program hazırladı.
Program şu şekilde olacak
Resmi Geçit Töreni: 29 Ekim Çarşamba Saat: 10.30 Yer: Feneryolu Işıklar
Cumhuriyet Yürüyüşü: 29 Ekim Çarşamba Saat: 19.00 Yer: Bağdat Caddesi Suadiye Işıklar
Ferhat Göçer Konseri: 29 Ekim Çarşamba Saat: 21.30 iptal edildi

Yer: Caddebostan Sahili 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Tarih: 29 Ekim 2014
Yürüyüş Saati : 19:00 (Bağdat Cad.Suadiye Işıklar)

Ferhat Göçer Konseri Saati: 21:30
Yer : Caddebostan Sahili

“Gülümse Cumhuriyet 91 yaşında” sloganıyla etkinliklerini planlayan Kadıköy Belediyesi hafta boyunca panelden, konferansa, sokak bandosundan, salon etkinliklerine Cumhuriyet coşkusunu tüm Kadıköy’e yaşattı. Bütün caddelerin bayrak ve Atatürk posterleriyle süslendiği ve 29 etkinliğin gerçekleştiği Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Haftası, 29 Ekim’de yapılacak Resmi geçit töreni, Büyük Cumhuriyet Yürüyüşü ve Ferhat Göçer Konseri ile son bulacak.

29 Ekim günü ilk tören Bağdat Caddesi Feneryolu’nda yapılacak olan Resmi Geçit Töreni. Saat 10.30’da başlayacak törene kamu kurumları İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin 91 Klasik Otomobili katılacak.

Cumhuriyet Yürüyüşü Bağdat Caddesinde Saat: 19.00’da başlayacak.

Bu yıl yirmincisi yapılacak olan Büyük Cumhuriyet yürüyüşü yine Bağdat Caddesi Suadiye ışıklardan başlayacak. Kadıköy Belediyesi’nin Türk Bayrağı ve Atatürk posteri dağıtımıyla renklenecek olan yürüyüş, canlı yayın araçları ile takip edilerek dünyanın her yerinden internet ve TV vasıtasıyla eş zamanlı olarak izlenebilecek.

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun yapacağı konuşma ve Cumhuriyet’e bağlılık andının okunmasıyla Göztepe Işıklarda sona erecek yürüyüşe çok sayıda milletvekilinin katılması bekleniyor.

Canlı yayın araçları ile yürüyüşe katılamayanların da yürüyüşü internet ve dileyen TV kanallarından izleyebileceği kutlamaların son etkinliği ise Ferhat Göçer Konseri. 29 Ekim Salı günü saat 21.30’da Caddebostan sahilde yapılacak konser de Ferhat Göçer İstanbullulara Cumhuriyet Coşkusunu yaşatacak.

Yurt içi ve yurt dışı pek çok yerde ikamet etmiş olmam, içimdeki göçebe ruhunu iyice ortaya çıkartmış ki, gezeyim, göreyim, ha bir de üzerine eğleneyim, bayılırım! Ama İstanbul’dan da vazgeçmem! Yeni projeler üretmeyi ve güzel projelere dahil olmayı severim ki bunu da, SCOGroup bünyesinde SCONetworks ile yapmaktayız.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir