Bana Artık Hicran de Konusu ve Oyuncuları

Kanal D nin yeni dizilerinden biri olan Bana Artık Hicran de dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Aslı Enver bu sefer karşımızda Hicran karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Bana Artık Hicran de dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Bana Artık Hicran de Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Süreç Filmdır.

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Kanal D Bana Artık Hicran de dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Bana Artık Hicran de Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Volkan Kocatürk otururken , senaristler ise Coşkun Irmak & Gülizar Irmak olacak.

Bana Artık Hicran de dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Bana Artık Hicran de dizisi saat 20:30 da pazartesi günleri Kanal D de yayınlanmaktadır.

Hicran dizisi oyuncu kadrosu:
Bana Artık Hicran De dizisi Hicran – Aslı Enver
Bana Artık Hicran De dizisi Sinan – Buğra Gülsoy
Bana Artık Hicran De dizisi Lale – Şebnem Hassanisoughi
Bana Artık Hicran De dizisi Murat Sezgin – Alican Yücesoy
Bana Artık Hicran De dizisi Sait – Tamer Levent
Bana Artık Hicran De dizisi Recai Kutlu – Turgay Kantürk
Bana Artık Hicran De dizisi Nazif Kambur – Nadir Sarıbacak
Bana Artık Hicran De dizisi Selvi Sezgin – Nur Sürer
Bana Artık Hicran De dizisi Makbule – Zeyno Eracar
Bana Artık Hicran De dizisi Özlem
Bana Artık Hicran De dizisi Dilber – İncinur Daşdemir
Bana Artık Hicran De dizisi Serhat Özcan

 

 
Bana Artık Hicran de dizisi,Bana Artık Hicran de dizisi oyuncuları kimler, Bana Artık Hicran de dizisi ne zaman, Bana Artık Hicran de dizi konusu nedir,Bana Artık Hicran de dizisinde kim hangi rolde, Bana Artık Hicran de dizisi karakter isimleri,Bana Artık Hicran de oyuncuları resimleri,Bana Artık Hicran de karakter isimleri, Bana Artık Hicran de 1. bölüm izle,Bana Artık Hicran de tanıtım fragmanı,Bana Artık Hicran de yeni bölüm fragmanı, Bana Artık Hicran de dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir