Beni Böyle Sev dizisi Konusu ve Oyuncuları

TRT 1 nin yeni dizilerinden biri olan Beni Böyle Sev dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Alper Saldıran bu sefer karşımızda Ömer karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Beni Böyle Sev dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Beni Böyle Sev Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş BSK Yapımdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan TRT 1 Diğer Yarim dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Beni Böyle Sev Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Cem Tabak otururken , senaristler ise Hakan Haksun olacak.

 

Beni Böyle Sev dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Beni Böyle Sev dizisi saat 19:50 da pazartesi günleri TRT 1 de yayınlanmaktadır.

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncuları:

Ömer Karatepe (Alper Saldıran)
Ayşem Keskin (Zeynep Çamcı) – Ömer’in karısı
Burak (Cem Avnayim) – Nadide’nin yeğeni
Haluk Aslan (Erdem Akakçe) – Ömer ve Ayşem’in okul arkadaşı. Deniz ve Eylem adında iki çocuğu var.
Seda Alataş (Burcu Biricik) – Evebeynlerinin ölümü sonrasında bir nevi Karatepe ailesi tarafından sahiplenilir. Çocukluğu Ömer ile beraber geçmiş.
Furkan Keskin (Yusuf Akgün) – Ayşem’in amcasının oğlu
Fahriye Paksoy (Bala Atabek) – Ayşem’in ev arkadaşı

Beni Böyle Sev dizisi, Beni Böyle Sev oyuncuları kimler, Beni Böyle Sev dizisi ne zaman, Beni Böyle Sev dizi konusu nedir,Beni Böyle Sev dizisinde kim hangi rolde, Beni Böyle Sev dizisi karakter isimleri,Beni Böyle Sev oyuncuları resimleri, Beni Böyle Sev karakter isimleri, Beni Böyle Sev 1 bölüm izle, Beni Böyle Sev tanıtım fragmanı, Beni Böyle Sev yeni bölüm fragmanı, Beni Böyle Sev dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir