Berrin Keklikler kimdir? hayatı, biyografisi

7 Mart 1994 doğumlu olan ve sinema dünyasının en genç isimlerinden olan Berrin Keklikler, güzelliği ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış bir isimdir. 2013 yılında Miss Turkey yarışmasında ikinci olmayı başarmıştır. Özellikle Kainat Güzeli yarışmasında Türkiye’yi temsil etmesi ile tüm kamuoyunun yakından takip ettiği Berrin Keklikleri, Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil ederek pek çok ünlü isimden de övgü almayı başarmıştır. Genç yaşında bu kadar önemli başarılara imza atması ile birlikte oyunculuk dünyasına da giriş yapan Berrin Keklikler, 1.77 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. İdeal vücut hatlarına sahip olan ünlü güzel, Almanya’da doğmasına rağmen Türkiye’den kopamamış ve pek çok projede yer almayı başarmıştır.

Spor yapmayı çok seven, fiziğini korumak ve sağlığı için spor yapmakta vazgeçmeyen güzel isim, uluslar arası alanlarda başarıyı amaçlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Girdiği hemen hemen her yarışmadan derece alarak ayrılan ve uluslar arası yarışmaları hedefleyen Berrin Keklikler, bu alanda pek çok ünlü ismin de desteğini almıştır.

Tüm bunların yanında dizi ve sinema projelerinde aranan isimlerden olan Berrin Keklikler, özellikle Çılgın Dershane’deki performansı ile göz doldurmayı başarmış ve bu alanda da ne kadar iddialı olduğunu göstermiştir. Oyunculuk, güzellik gibi konularda iddialı olmasının yanında sesi ile de dinleyenleri büyüleyen Berrin Keklikler’in önümüzdeki yıllarda televizyonun en önemli yıldızları arasında olması bekleniyor.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir