Böbrek Taşları İçin Doğal Çözümler

Böbrek Taşları İçin Doğal Çözümler, böbrek taşı için doğal ilaçlar, böbrek taşı için doğal bitkiler, böbrek taşı ilaçları, doğal böbrek taşı ilaçları, böbrek taşı düşürme, böbrek taşı düşürme ilaçları

Bay bayan herkesin hayatında oluşabilecek olan böbrek taşları insan hayatı için oldukça riskli olmasa da böbrek taşı oluşumundan kişi oldukça rahatsızlık duyacaktır. Böbreklerde oluşan bu taşlar kişinin vücudunun eritemeyecek şeyleri yemesinden veya günlük alması gereken sıvı miktarını almamasından dolayı oluşmaktadır. Günlük sıvı tüketimini almazsanız ileride sizde de bu tür sorunlar oluşabilir. 50 yaş ve üzeri bay bayan herkesi tetikleyen böbrek taşları için kendimize oldukça dikkat etmeliyiz.

 

Böbrek taşını doşal yollarla düşürmek için ise genel olarak bilinen bira içersen düşer bilgisi tamamen doğru değildir. Bira sindirim sistemini ve böbrekleri çalıştırarak daha çok tuvalete gitme ihtiyacı hissettirir fakat böbrek taşını düşürme etkisi o kadar yüksek değildir. Bira yerine 3-4 adet lahana ile kerevizi bir su bardağına koyulur. İçi tamamen su dolu olan bardak karıştırılır. Her akşam yatmadan önce bir bardak bu şekilde yapılmış bitkisel ilaç tüketilir. Diğer bir yöntem ise 100gr mısır püskülü 1 litre suyun içerisine koyarak kaynatılır. Kaynayan su süzülerek günde 2 defa yemeğin ardından içilir. Düzenli bir çalışma ile 3 hafta sonrasında böbrek taşı düşürmeye oldukça etkilidir.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir