Bu Tarz Benim 5 Aralık

Bu Tarz Benim, Bu Tarz Benim 5 aralık, Bu Tarz Benim yeni bölüm, Bu Tarz Benim kim kazandı, Bu Tarz Benim şampiyonu, Bu Tarz Benim kim elenecek, Bu Tarz Benim kim kazanacak, Bu Tarz Benim 5 Aralık, Bu Tarz Benim 5 Aralık 71. bölüm, Bu Tarz Benim 71. bölüm

Hafta içi her gün yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışma programında 5 aralık cuma günü yine en şık olan yarışmacılar belli olacak. Cumartesi günü olacak eleme heyecanından bir gün önce olan program tüm jüri adaylar ve oy kullanacakları en çok etkileme şansı yakalayacaktır. Yarışmada kalacak 3 adet yarışmacı büyük final için kıyasıya yarışacaklardır.

Elenmek istemeyen yarışmacılar birbirinden güzel kıyafetleriyle jüri adaylarını etkileyerek tacı kazanmaya çalışacaklar. Manken olmayı hedefleyen tüm yarışmacılar büyük finale adım adım yaklaşırken heyecan ve stres hat safaya çıkmaktadır. Bu Tarz Benim adlı yarışmayı takip eden üyelerimiz acaba kimleri beğeniyor? Yarışmayı kimin kazanmasını istiyor? Tüm bu soruların cevabını yorumlarınıza yazarak bizlere iletebilirsiniz.  Bu Tarz benim hafta içi her gün saat 15:45’den itibaren Show TV ekranlarında olacak.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir