Bu Tarz Benim Derya Yarar Kimdir?

Bu Tarz Benim Derya Yarar, Bu Tarz Benim Derya Yarar kimdir, Bu Tarz Benim Derya Yarar hayatı, Bu Tarz Benim Derya Yarar biyografisi, Bu Tarz Benim Derya Yarar nereli, Bu Tarz Benim Derya Yarar kıyafetleri, Bu Tarz Benim Derya Yarar boyu kaç, Bu Tarz Benim Derya Yarar kaç kilo

Hafta içi her gün düzenli olarak gündüz kuşağında yayınlanan Bu Tarz Benim adlı programın 2. sezonunda yine birbirinden güzel ve zevkli giyinen bayanlar yer almaktadır. Hayali manken olmak, modacı olmak olan bayanların en büyük ve gerçekleştirilebilir olan hayalı tabiki de Bu Tarz Benim adlı yarışmayı kazanmak oluyor. Birbirinden güzel ve farklı giyinen 17 tane yarışmacı olarak başlayan programda geriye sadece 16 yarışmacı kaldı.

Her hafta elenen, hayallerine veda eden bir kişi ve yarışmayı kazanmaya meraklı yarışmacılar ile Bu Tarz Benim hafta içi her gün Show TV ekranlarında. Yarışma da en çok ilgiyi çekenlerden birisi ise Derya Yarar oldu. 23 Yaşında olan Derya Yarar’ın en büyük hedeflerinden bir tanesi hostes olmak. Yarışma da ilk 13’e kalmayı hedefleyen Derya Yarar daha sonra kazandığı para ile ailesinin maddi durumu kötü olmasından dolayı onlara yardım etmek olduğunu söyledi.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir