Bu Tarz Benim Final Gecesi SMS Sonuçları 20 Aralık

Bu Tarz Benim Final Gecesi SMS Sonuçları 20 Aralık, Bu Tarz Benim büyük final, Bu Tarz Benim 1.si kim oldu, Bu Tarz Benim sms oylaması, Bu Tarz Benim sms sonuçları, Bu Tarz Benim büyük dölünü sahibi kim oldu, Bu Tarz Benim 20 aralık

Yaklaşık 2 aydır gündüz kuşağının kuşkusuz en çok izlenen yarışma programı olan Bu Tarz Benim herkes tarafından oldukça beğenilmiştir. Gerek yarışmacılarıyla gerekse jürisiyle birbirinden güzel ve eğlenceli bir program yapan Show TV yapımcıları hem bayanların modayı daha yakından takip etmelerini sağlamıştır hemde kendi televizyon kanalının en çok izlenenler programına katmasına yardımcı olmuştur.  20 Aralık 2014 cumartesi günü yapılacak olan büyük final ile yarışmayı kimin kazanacağı belli olacaktır.

Bu Tarz Benim büyük finali için 13 adet yarışmacıdan geriye sadece 3 tane yarışmacı kalmıştır. Birbirinden şık ve bir o kadar da beğenilerek izlenen yarışmacılar arasında kimin kazanacağını kestirmek oldukça zor olacaktır. Halk oylaması ile 1.yi belirleyecek olan Bu Tarz Benim adlı program halk oylamasından %50 ve jüri adaylarının da %50 etikleyeceği büyük finalde acaba büyük ödülü kim kazanacak?

 

Ayşenur Balcı, Ezgi Baylar ve Aycan – Nurcan Şencan kardeşler ile yarışmaya devam eden programda büyük ödül olan 200.000 TL için kıyasıya bir mücadele başlıyor. Tüm yarışmacılar için en önemli gece olarak belirtilen ve oldukça zor geçeceği söylenen yarışma da son gece giyilecek olan kıyafetler ve jürinin yaptığı yorumlar ile birlikte halk oylamasına geçilecek. Tüm Türkiye olarak beğendiğimiz desteklediğimiz yarışmacıya oy atarak kimin 1. olmasını istiyorsak onun 1. olması için destek verebiliriz.

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir