Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş Kimdir?

Bu Tarz Benim, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş kimdir, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş nerelidir, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş hayatı, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş doğum tarihi, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş kıyafetleri, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş elbiseleri, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş resimleri, Bu Tarz Benim Gülşah Yanaş iletişim adresi

Hafta içi her gün yayınlanan ve büyük ödül olan 100.000 TL için birbirinden güzel ve şık elbiseleri giyerek juri karşısına çıkan yarışmacılar en güzel kıyafetleriyle modayı yakından takip edenler tarafından oldukça beğenilse de boşuna yarışıyorsunuz diyenlerde olmaktadır. 1. Sezonun bitmesinin ardından hiç ara vermeden 2. Sezona başlayan yarışmamızda birbirinden güzel yarışmacıları yer almaktadır.

Bu güzel yarışmacılarımızdan Gülşah Yanaş’ı daha yakından tanımak istiyorsanız eğer konumuzun devamını okuyabilirsiniz. Daha önceden fotoğrafçılık dünyasında pozlar vererek kendini tanıtmak isteyen Gülşah Yanaş, Recep İvedik filminde de ufak bir rol alan genç kızımız şimdi de Bu Tarz Benim adlı yarışmaya katılıyor.

Gülşah Yanaş  Yaşı: 21
Gülşah Yanaş Boyu: –
Gülşah Yanaş Kilosu: –
Gülşah Yanaş Gözrengi: Mavi 

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir