Bu Tarz Benim Melisa Şahin Kimdir?

Bu Tarz Benim Melisa Şahin, Bu Tarz Benim Melisa Şahin kimdir, Bu Tarz Benim Melisa Şahin biyografisi, Bu Tarz Benim Melisa Şahin hayatı, Bu Tarz Benim Melisa Şahin elbiseleri, Bu Tarz Benim Melisa Şahin kaç yaşında, Bu Tarz Benim Melisa Şahin boyu, Bu Tarz Benim Melisa Şahin kaç kilo

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim modanın en günce ve en yeni elbiselerini giyen yarışmacılar moda dünyasının en çok tutulan modellerini ve kendilerine yakışanları giyerek ekran karşısına çıkıyorlar. Ünlü modacılardan oluşan jüri ekibi ise yarışmacıları her zaman olduğu gibi yine yerden yere vurarak gerek elbiselerini gerekse davranışlarını eleştiriyorlar.

Bu Tarz Benim yarışmasında hem elbise hemde davranışları oldukça iyi olan Melisa Şahin son günlerde herkes tarafından oldukça dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Daha önceden Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile görülen Melisa Şahin kendi hayatında ise mankenlik yapıyor. Her zaman en şık elbisesini giyen Melisa Şahin yarışmayı kazanırsa alacağı 100.00 TL ödül ile sokak hayvanlarına yardımda bulunacağını söyledi.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir