Bu Tarz Benim Nazlı Sultan Yayla Kimdir?

Bu Tarz Benim Nazlı Sultan Yayla, Bu Tarz Benim Nazlı Sultan Yayla kimdir, Bu Tarz Benim Nazlı Sultan Yayla biyografisi, Bu Tarz Benim Nazlı Sultan Yayla hayatı, Bu Tarz Benim Nazlı Sultan Yayla kaç yaşında, Bu Tarz Benim Nazlı Sultan Yayla nereli

Birbirinden renkli kişilikleriyle ve kendi kişiliklerini anlatan elbiseleriyle 17 tane yarışmacıyla yola çıkan Bu Tarz Benim 2. sezon yine fırtına gibi bir başlangıç yaptı. Daha ilk günden Aygül Bayşu’yu eleyen jüri adayları diğer yarışmacılara da bir sürü sözler söyleyerek bir hayli incitseler de yarışmayı kazanmak isteyen yarışmacılar en şık elbiselerini kombin ederek giymeye çalışıyorlar.

Bu Tarz Benim yarışmasının 2. sezonunda büyük bir hayran kitlesine sahiy olan Nazlı Sultan Yayla’nın gerçek hayatında ne iş yapıyor nelerle uğraşıyor?

Daha önceki yaşantısında Bu Tarz Benim adlı programa konuk juri adayı olarak katılan Nazlı Sultan Yayla herkes tarafından oldukça beğenilmiş olup Jüri tarafından da oldukça sevilen bir karakter olmuştur. 25 Yaşında olan Nazlı Sultan Yayla, evli ve bir kız çocuğuna sahiptir. Güzelliği ve zarifliği diğer yarışmacılar karşısında Nazlı Sultan Yayla’yı bir adım öne çıkararak yarışmayı kazanacak potansiyele sahip olduğu tahmin edilmektedir.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir