Bugünün Saraylısı Konusu ve Oyuncuları

ATV nin yeni dizilerinden biri olan Bugünün Saraylısı dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Cansu Tosun bu sefer karşımızda Ayşen karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Bugünün Saraylısı dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Bugünün Saraylısı Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Avşar Film’dir.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan ATV Bugünün Saraylısı dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Bugünün Saraylısı Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Bahadır İnce otururken , senaristler ise Erkan Birgören olacak.

Bugünün Saraylısı dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Bugünün Saraylısı dizisi saat 20:00 da Cumartesi günleri ATV de yayınlanmaktadır.

Bügünün Saraylısı Dizisi Kadrosu

Selçuk Yöntem, Cansu Tosun, Serhat Teoman, Ali Ersan Duru, Nazan Kesal, Gülenay Kalkan, Dilşad Çelebi, Gözde Çığacı, Derya Durmaz, Begüm Akkaya, Mehmet Mehmedof, Alihan Aracı, Umay Anadolu Özçelik, Tevfik Erman Kutlu, Hikmet Karagöz, Hamit Demir, Elif Yılmaz

 


Bugünün Saraylısı dizisi, Bugünün Saraylısı dizisi oyuncuları kimler, Bugünün Saraylısı dizisi ne zaman, Bugünün Saraylısı dizi konusu nedir, Bugünün Saraylısı dizisinde kim hangi rolde, Bugünün Saraylısı dizisi karakter isimleri,Bugünün Saraylısı oyuncuları resimleri,Bugünün Saraylısı karakter isimleri, Bugünün Saraylısı 1. bölüm izle,Bugünün Saraylısı tanıtım fragmanı,Bugünün Saraylısı yeni bölüm fragmanı, Bugünün Saraylısı dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir