Deniz Yıldızı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star TV nin yeni dizilerinden biri olan Deniz Yıldızı dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan CANTUĞ TURAL bu sefer karşımızda Melih karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Deniz Yıldızı dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Deniz Yıldızı Dizisinin yazarı bir çok diziye ve filme hayat vermiş FIRAT AYGÜN dir .

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Star TV Deniz Yıldızı dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Deniz Yıldızı Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi

FIRAT GÜRSOY otururken , senaristler ise FIRAT AYGÜN olacak  ve Deniz Yıldızı Dizisinin en merak edilen kısmı ise dizi müziklerinin kimin yaptığı ve tüm dizilere can veren ve adını herkesin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Volkan Ahmehmet yapacaktır.

Deniz Yıldızı dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Deniz Yıldızı dizisi saat  19:00 Hafta içi hergün Star Tv de yayınlanmaktadır.

Deniz yıldızı Dizisi Oyuncuları:

1) CANTUĞ TURAL
2) BEGÜM TOPÇU
3) SERHAT NALBANTOĞLU
4) BAŞAK AKBAY
5) TUAN YUNALI
6) MELTEM BAYTOK
7) EMRE İĞDEMİR
8) NERMİN UĞUR
9) YILDIRIM ŞİMŞEK
10) ÇAĞDAŞ SERTER
11) TOLGA TECER
12) OSMAN YAZICIOĞLU
13) GİZEM ALTUNAY
14) LALE BAŞAR
15) MERT ÖĞÜT
16) İLAY TİRYAKİ
17) GÖZDE DURU
18) DENİZ ÖZLEM DURMAZ
19) PERVİN BALCI
20) MELİH GÖRGÜN
21) VOLKAN MURAT BENLİ
22) GÜNEŞ EMİR
23) KORAY ERKÖK
24) BERKE ÜNAL
25) ZERRİN EPİKMEN
26) SALİH TAŞCİ
27)AYKUT İĞDELİ
28) ALİ HAKAN BEŞEN
29) EMRE BASALAK
30) HAKAN SALINMIŞ
31) HANDAN KILIÇ
32) MERAL NİRON
33) SERHAT TATAR
34) İBRAHİM SEVİNÇ
35) BERNA KONUR
36) BÜŞRA ERTÜRK
37) NİLPERİ ŞAHİNKAYA

Deniz Yıldızı dizisi, Deniz Yıldızı dizisi oyuncuları kimler, Deniz Yıldızı dizisi ne zaman, Deniz Yıldızı dizi konusu nedir, Deniz Yıldızı dizisinde kim hangi rolde, Deniz Yıldızı dizisi karakter isimleri, Deniz Yıldızı oyuncuları resimleri, Deniz Yıldızı karakter isimleri, star tv yeni Deniz Yıldızı dizisi, Deniz Yıldızı 1. bölüm izle,Deniz Yıldızı tanıtım fragmanı, Deniz Yıldızı yeni bölüm fragmanı, Deniz Yıldızı dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir