Fatih Terim: Hemen Gidip Getirin Onu

Fatih Terim, İzlanda maçında kırmızı kart görüp soyunma odasına giden Gökhan Töre için “Hemen Gökhan Töre’yi soyunma odasından alın, sahaya çıksın” dedi.

EURO 2016 Elemeleri son maçında İzlanda’yı 1-0 yenerek direkt olarak Fransa vizesini alan A Milli Takım’da maçın ardından büyük bir sevinç yaşandı. İzlanda karşısında alınan galibiyet kadar maçın hemen ardından Fatih Terim ile futbolcular arasında geçen diyalog da geceye damga vurdu.

TERİM, GÖKHAN’A SARILDI

İzlanda karşısına oyuna girmesinden 15 dakika sonra kırmızı kart gören Gökhan Töre, kurallar gereği soyunma odasının yolunu tuttu. Kırmızı kart görmesinden dolayı büyük bir üzüntü yaşayan ve maç sonucunda yaşanan büyük coşkuyu yaşayaman Gökhan Töre’ye Fatih Terim sarıldı.

SÜPER LİG VE DÜNYA LİGLERİNDEN MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
“GÖKHAN’I SOYUNMA ODASINDAN ALIN”

Maçın bitiş düdüğünün ardından Cenk Tosun ve Ersan Adem Gülüm’ün yanına giderek, “Hemen Gökhan Töre’yi soyunma odasından alın, sahaya çıksın” diyen Terim, Töre’ye moral verdi. Gökhan Töre’yi soyunma odasından alan Cenk ve Ersan da, milli futbolcuyu saha ortasına getirerek, “üçlü çektirdi”. – haberler

Yorum Yap

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir