Gönül İşleri Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star TV nin yeni dizilerinden biri olan Gönül İşleri dizisi yeni sezonda TV ekranlarında. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Sinem Kobal bu sefer karşımızda Sevda karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Gönül İşleri dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. r .

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Star TV Gönül İşleri dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Gönül İşleri Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Türkan Derya oturacaktır.

Gönül İşleri dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Gönül İşleri dizisi saat Eylül ayında Star Tv de yayınlanacaktır.

 

Gönül İşleri Oyuncuları:

Gönül İşleri Sevda – Sinem Kobal
Gönül İşleri Servet – Bennu Yıldırımlar
Gönül İşleri Saadet – Selma Ergeç
Gönül İşleri Timuçin Esen
Gönül İşleri Ali Ersan Duru

Gönül İşleri Fırat Çelik
Gönül İşleri Nihan Büyükağaç
Gönül İşleri Sezai Aydın
Gönül İşleri Kaan Yılmaz

Gönül İşleri dizisi, Gönül İşleri dizisi oyuncuları kimler, Gönül İşleri ne zaman, Gönül İşleri dizi konusu nedir, Gönül İşleri dizisinde kim hangi rolde, Gönül İşleri dizisi karakter isimleri, Gönül İşleri oyuncuları resimleri, Gönül İşleri karakter isimleri, star tv yeni Gönül İşleri dizisi, Gönül İşleri 1. bölüm izle,Gönül İşleri tanıtım fragmanı, Gönül İşleri yeni bölüm fragmanı, Gönül İşleri dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir