Günahkar Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv nin yeni dizilerinden biri olan Günahkar dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Seçkin Özdemir bu sefer karşımızda Yusuf karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Diğer Yarim dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Günahkar Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş MF Yapımdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Fox Tv Günahkar dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Günahkar Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Çağatay Tosun otururken , senaristler ise Makbule Kosif olacak.

 

Günahkar dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Günahkar dizisi Çok yakında Fox Tv de

Günahkar Dizisi Oyuncuları:
Günahkar dizisi Yusuf – Seçkin Özdemir
Günahkar dizisi Saliha – Gülcan Arslan
Günahkar dizisi Aslıhan – Hazal Filiz Küçükköse
Günahkar dizisi Tuna – Caner Tanrıverdi
Günahkar dizisi Kara Sado – Korel Cezayirli
Günahkar dizisi Ela – Esra İşgüzar
Günahkar dizisi Hacer – Zuhal Gencer
Günahkar dizisi Gökhan – Çağrı Şensoy
Günahkar dizisi Meryem – Gülay Baltacı
Günahkar dizisi Fikret – Alper Kut
Günahkar dizisi Ömer – Ömer Oktay Türe
Günahkar dizisi Kenan – Hamdi Alp
Günahkar dizisi Ayşe – Zümre Yalçınkaya

Günahkar dizisi, Günahkar dizisi oyuncuları kimler, Günahkar dizisi ne zaman, Günahkar dizi konusu nedir,Günahkar dizisinde kim hangi rolde, Günahkar dizisi karakter isimleri,Günahkar oyuncuları resimleri, Günahkar karakter isimleri, Günahkar 1. bölüm izle, Günahkar tanıtım fragmanı, Günahkar yeni bölüm fragmanı, Günahkar dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir