Hooijdonk’tan RVP’ye şok sözler: ‘Seni p.şt’

Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Pierre van Hooijdonk ile Robin van Persie arasındaki atışma devam ediyor.

Hooijdonk’tan RVP’ye şok sözler: ‘Seni p.şt’
Fenerbahçe’nin bir dönemine damga vuran Van Hooijdonk, Molde maçı öncesinde yaptığı açıklamalarda, “Herkes bilir ki ben, Robin van Persie ile iyi arkadaş değilim. Bir futbol adamı olarak hocasıyla arasındaki olaylarla ilgili yorum yapmak için gerçekten fazla detay bilmiyorum. Ancak şunu biliyorum ki, Van Persie çok kaliteli bir oyuncu. Neler yapabileceğini de kısa sürede herkese gösterdi. Uzun süre sakattı. Belki de hocası onun henüz yüzde 100 iyileştiğini düşünmüyor. Fernandao’yu oynattığına göre ona daha fazla güveniyor” demişti.

Hooijdonk’un bu açıklamalarına cevap veren RVP ise, “Hooijdonk ailesi ile vakit geçirsin ya da golf oynasın. O sorun yaratmaktan başka bir işe yaramıyor…” demişti.

Screenshot_1

RVP’nin bu sözlerine Hooijdonk’un cevabı ise oldukça ağır oldu. Derksen isimli TV programında konuşan ve RVP’nin sözlerini duyduktan sonra bir saniyeliğine içinden ‘Seni p.şt’ dediğini itiraf eden Hooijdonk, “Onun sorunu ne bilmiyorum. Ondan intikam almak gibi bir düşüncem asla olmadı” ifadelerini kullandı. Daha önce de Voetbal’a konuşan Hooijdonk, “Kazakistan maçında 100. maçı olması için Van Persie oyuna alındı. Eğer Hollanda turnuvaya katılamazsa Van Persie’nin milli takım kariyeri büyük ihtimalle sona erer. Arjen Robben ve Sneijder ise bir turnuva süreci daha görebilir” demişti.

Van Persie ve Hooijdonk, 2002-2003 arasında Feyenoord’da beraber forma giymişti.

Yorum Yap

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir