İki Dünya Arasında Dizisi Konusu ve Oyuncuları

STV nin yeni dizilerinden biri olan İki Dünya Arasında dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Sevinç Kumaş bu sefer karşımızda Aslı karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak İki Dünya Arasında dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. İki Dünya Arasında Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Bosphorus Filmmakersdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan STV İki Dünya Arasında dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.İki Dünya Arasında Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Taner Tunç otururken , senaristler ise Erkan Çıplak olacak.

 

İki Dünya Arasında dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

İki Dünya Arasında dizisi saat 19:00 da pazartesi günleri STV de yayınlanmaktadır.

İki Dünya Arasında Dizisi Oyuncuları:

Ahmet Bozkuş -> Ahmet
Sevinç Kumaş -> Aslı
Meltem Dağ -> Sahra


İki Dünya Arasında dizisi,İki Dünya Arasında oyuncuları kimler, İki Dünya Arasında dizisi ne zaman,İki Dünya Arasında dizi konusu nedir,İki Dünya Arasında dizisinde kim hangi rolde, İki Dünya Arasında dizisi karakter isimleri,İki Dünya Arasında oyuncuları resimleri, İki Dünya Arasında karakter isimleri, İki Dünya Arasında 1 bölüm izle, İki Dünya Arasında tanıtım fragmanı, İki Dünya Arasında yeni bölüm fragmanı, İki Dünya Arasında dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta
 

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir