İlker Kaleli Poyraz Karayel – Elleri Ellerime Şarkısı

poyraz karayel elleri ellerime şarkısı, elleri ellerime gözleri gözlerime şarkısı poyraz karayel, ilker kaleli elleri ellerime şarkısı sözleri, poyraz karayel dizisinde çalan elleri ellerime şarkısı, İlker Kaleli Poyraz Karayel –  Elleri Ellerime Şarkısı

Eylül ayından beri yayınlanması beklenen Kanal D ekranlarının en çok sevilecek yeni dizilerinden bir tanesi olan  Poyraz Karayel dizide İlker Kaleli tarafından söylenen bir şarkısı herkes tarafından oldukça beğenildi. Dizinin başrol oyuncusu olan ve Poyraz Karayel karakterini canlandıran İlker Kaleli daha önceden Duman şarkı grubunun söylediği şarkıyı kendi sesiyle seslendirerek dizide oldukça sevilen bir an yaşattı. Yayınlandığı ilk günden itibaren gerek fragmanları olsun gerekse dizi olsun hayranlar tarafından oldukça beğenildi.

7 Ocak çarşamba günü yayınlanacak olan ilk bölümünün fragmanında söylediği şarkı daha şimdiden herkesin diline dolanmış görülüyor. Bizde dizimex.com ekibi olarak sizler için İlker Kaleli Poyraz Karayel –  Elleri Ellerime Şarkısını ve şarkı sözlerini araştırarak konumuzun devamında paylaşıyoruz.

İlker Kaleli Poyraz Karayel –  Elleri Ellerime Şarkı Sözü

Seni gördüm göreli

Şaşırdım, dolaşırım bir başıma

Seni bildim bileli

Kaçırdım şu aklı başımdan

Elleri ellerime

Gözleri gözlerime

Saçları saçlarıma

Karışan bir sen olsan

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir