Kaçak Dizisi Konusu ve Oyuncuları

ATV nin yeni dizilerinden biri olan Kaçak dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Gürkan Uygun bu sefer karşımızda Serhat Hakeri karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Kaçak  dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Kaçak Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Süreç Filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan ATV Kaçak dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Kaçak Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Volkan Kocatürk otururken , senaristler ise Zülküf Yücel olacak.

Kaçak dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Kaçak dizisi saat 20:00 da Salı günleri ATV de yayınlanmaktadır.

Kaçak dizisi Oyuncu Kadrosu:

Gürkan Uygun -> Serhat Hakeri,

Mustafa Avkıran -> İsmet Ali Topçuoğlu,.

Özlem Yılmaz -> Nurgül Hakeri,

Berk Hakman -> Ertan Demir,

Begüm Birgören -> Merve Topçuoğlu Demir,

Hasan Küçükçetin -> Dadaylı Tahir,

İnanç Konukçu -> Doktor Nazmi.

Kaçak dizisi, Kaçak dizisi oyuncuları kimler, Kaçak dizisi ne zaman, Kaçak dizi konusu nedir, Kaçak dizisinde kim hangi rolde, Kaçak dizisi karakter isimleri,Kaçak oyuncuları resimleri,Kaçak karakter isimleri, Kaçak 1. bölüm izle,Kaçak tanıtım fragmanı,Kaçak yeni bölüm fragmanı, Kaçak dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir