Kaderimin Yazdığı Gün Konusu ve Oyuncuları

 

Star TV nin yeni dizilerinden biri olan Kaderimin yazdığı Gün dizisi yeni sezonda izlecilerle buluşuyor. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Özcan Deniz, bu sefer karşımızda Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Kaderimin yazdığı Gün dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Kaderimin yazdığı Gün Dizisinin yazarı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Cengiz Çağatay dir .

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Star TV Kaderimin yazdığı Gün dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Kaderimin yazdığı Gün Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Ulaş İnaç otururken , senaristler ise Cengiz Çağatay olacak  ve Kaderimin yazdığı Gün Dizisinin en merak edilen kısmı ise dizi müziklerinin kimin yaptığı ve tüm dizilere can veren ve adını herkesin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Özcan Deniz yapacaktır.

Kaderimin yazdığı Gün dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Kaderimin yazdığı Gün dizisi Yakında Star Tv de yayınlanacaktır.

 

Reaksiyon Dizisi Oyuncuları:

Kaderimin Yazıldığı Gün Özcan Deniz
Kaderimin Yazıldığı Gün Hatice Şendil
Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük
Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz
Kaderimin Yazıldığı Gün Kerem – Gürbey İleri
Kaderimin Yazıldığı Gün Metin Çekmez
Kaderimin Yazıldığı Gün Gül Onat
Kaderimin Yazıldığı Gün Hakan Meriçliler
Kaderimin Yazıldığı Gün Goncagül Sunar

 

 

 

Kaderimin Yazdığı Gün dizisi, Kaderimin Yazdığı Gün dizisi oyuncuları kimler, Kaderimin Yazdığı Gün dizisi ne zaman, Kaderimin Yazdığı Gün dizi konusu nedir, Kaderimin Yazdığı Gün dizisinde kim hangi rolde, Kaderimin Yazdığı Gün dizisi karakter isimleri, Kaderimin Yazdığı Gün oyuncuları resimleri,Kaderimin Yazdığı Gün karakter isimleri, star tv yeni Kaderimin Yazdığı Gün dizisi, Kaderimin Yazdığı Gün 1. bölüm izle, Kaderimin Yazdığı Gün tanıtım fragmanı, Kaderimin Yazdığı Gün yeni bölüm fragmanı, Kaderimin Yazdığı Gün dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir