Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star tv birbirinden yeni dizileri yayınlamaya devam ediyor. Yeni başlayan dizilerde herkesinde merak ettiği gibi Kaderimin Yazıldığı Gün dizidir. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin baş rollerinde ünlü sanatçı Özcan Deniz Begüm Kütük Hatice Şendil oynamaktadır.

İlk Fragmanda Beğeni topladı

Geçtiğimiz günlerde Star’tv de ilk fragmanı yayınlanan dizinin gerçekten de ne kadar güzel olduğunu şimdiden ispatladı en çok aratılan dizi fragmanları listesinde ilk haftayı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi fragmanı birinci seçildi.

Sizlere bu yazımızda Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi ne zaman başlayacaki, Kaderimin Yazıldığı Gün konusu ve oyuncuları, Özcan Denizin Yeni dizisinin adı, ve Dizi oyuncu karakterleriyle ilgili bilgi vermeye devam edeceğiz.

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Oyuncuları Kimler

Kaderimin Yazıldığı Gün Özcan Deniz

Kaderimin Yazıldığı Gün Hatice Şendil

Kaderimin Yazıldığı Gün Begüm Kütük

Kaderimin Yazıldığı Gün Dilan Çiçek Deniz

Kaderimin Yazıldığı Gün Kerem – Gürbey İleri

Kaderimin Yazıldığı Gün Metin Çekmez

Kaderimin Yazıldığı Gün Gül Onat

Kaderimin Yazıldığı Gün Hakan Meriçliler

Kaderimin Yazıldığı Gün Goncagül Sunar

Kaderimin Yazıldığı Gün Dizi Konusu Nedir ?

Başrollerinde Özcan Deniz Hatice Şendil ve Beğüm Kütük’ün rol aldığı dizi olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi konusu;

Antakya’da başlayan hikaye Antakya’lı köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kaderin çizdiği yönde kesişen yollarını ve bu kesişmenin hayatlarında yaratacağı fırtınaları konu alacak. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde taşıyıcı annelik konusuda işlenecek ve Hatice Şendil bebek hasreti çekecek.

Yeni Dizi ile alakalı bilgileri yorum kısmına paylaşmaktan çekinmeyiniz.

kaderimin yazıldığı gün dizisi, kaderimin yazıldığı gün dizisi oyuncuları kimler, kaderimin yazıldığı gün dizisi oyuncu kadrosu, kaderimin yazıldığı gün dizisi karakter isimleri, kaderimin yazıldığı gün dizisi dizisinde kim kimdir, kaderimin yazıldığı gün dizisi ne zaman hangi günler, kaderimin yazıldığı gün dizisi başrol oyuncuları, kaderimin yazıldığı gün dizisi özcan deniz karakter ismi, kaderimin yazıldığı gün dizisi hakkında bilgi,, kaderimin yazıldığı gün dizisi oyuncu isimleri, kaderimin yazıldığı gün dizisi nerede çekiliyor, kaderimin yazıldığı gün dizisi özeti, kaderimin yazıldığı gün dizisi 1. bölüm izle, kaderimin yazıldığı gün dizisi yeni bölüm fragmanı, kaderimin yazıldığı gün dizisi resimleri kaderimin yazıldığı gün dizisi oyuncuları set arası fotoğrafları, kaderimin yazıldığı gün dizisi görselleri, kaderimin yazıldığı gün dizisi fragman, kaderimin yazıldığı gün dizisi konusu, kaderimin yazıldığı gün dizisi neyi anlatıyor, kaderimin yazıldığı gün dizisinde kim hangi roldedir, 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

One thought on “Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir