Kalp Hırsızı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

ATV nin yeni dizilerinden biri olan Kalp Hırsızı dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan MİNE TUGAY bu sefer karşımızda Defne karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Kalp Hırsızı dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Kalp Hırsızı Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş MinT Prodüksiyondur.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan ATV Kalp Hırsızı dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Kalp Hırsızı Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Emre Kavuk otururken , senaristler ise Birol Güven olacak.

Kalp Hırsızı dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Kalp Hırsızı dizisi saat 20:00 da Pazar günleri ATV de yayınlanmaktadır.

Kalp Hırsızı Dizisi Oyuncuları

Kalp Hırsızı Defne MİNE TUGAY
Kalp Hırsızı Tekin KENAN ECE
Kalp Hırsızı BERK PAMİR
Kalp Hırsızı İŞTAR GÖKSEVEN
Kalp Hırsızı MAZLUM KİPER
Kalp Hırsızı FUNDA POSTACI
Kalp Hırsızı ARDA ESEN
Kalp Hırsızı SELİN ORTAÇLI
Kalp Hırsızı ESER EYÜBOĞLU
Kalp Hırsızı ERDEM BAŞ
Kalp Hırsızı AHMET BURAK BACİNOĞLU
Kalp Hırsızı CEREN DEMİREL
Kalp Hırsızı FİLİZ UYSAL
Kalp Hırsızı CANSU KURGUN.

 

Kalp Hırsızı dizisi, Kalp Hırsızı dizisi oyuncuları kimler, Kalp Hırsızı dizisi ne zaman, Kalp Hırsızı dizi konusu nedir, Kalp Hırsızı dizisinde kim hangi rolde, Kalp Hırsızı dizisi karakter isimleri,Kalp Hırsızı oyuncuları resimleri,Kalp Hırsızı karakter isimleri, Kalp Hırsızı 1. bölüm izle,Kalp Hırsızı tanıtım fragmanı,Kalp Hırsızı yeni bölüm fragmanı, Kalp Hırsızı dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir