Küçük Gelin Dizisi Konusu ve Oyuncuları

STV nin yeni dizilerinden biri olan Küçük Gelin dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Gözde Mukavelat bu sefer karşımızda Melek karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Küçük Gelin dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Küçük Gelin Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Bosphorus Film Makersdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan STV Küçük Gelin dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Küçük Gelin Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Tolga Çetin otururken , senaristler ise Erkan Çıplak olacak.

 

Küçük Gelin dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Küçük Gelin dizisi saat 20:30 da pazar günleri STV de yayınlanmaktadır.
Küçük Gelin Dizisi Oyuncuları:
Melek (Gözde Mukavelat)
Zehra (Çağla Şimşek)
Devran (Ufuk Şen)
Canan (Ece Baykal)
Fatma (Devrim Atmaca)
Azad (Orhan Şimşek)
Berfin (Burcu Yüce)
Behiye (Ece Okay)

Küçük Gelin dizisi, Küçük Gelin oyuncuları kimler, Küçük Gelin dizisi ne zaman,Küçük Gelin dizi konusu nedir,Küçük Gelin dizisinde kim hangi rolde, Küçük Gelin dizisi karakter isimleri,Küçük Gelin oyuncuları resimleri, Küçük Gelin karakter isimleri, Küçük Gelin 1 bölüm izle, Küçük Gelin tanıtım fragmanı, Küçük Gelin yeni bölüm fragmanı, Küçük Gelin dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir