Kurtlar vadisinde kayıp denecek gelişme

Kurtlar vadisinde ilginç bir gelişme yaşandı… Kurtlar Vadisi Pusu 254.bölüm fragmanı yayınlandı.

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile bu hafta kaldığı yerden devam edecek. Dizinin yeni bölümünde bu hafta düzenlene operasyon ile Akif ve adamları ağır kayıplar veriyor. İşte Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı ve dahası…

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle Perşembe 20:00’de Kanal D’de kaldığı yerden devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu 254.yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölüm fragman videosu ve dizide bu hafta yaşanacakların özeti. Bizim serüvenimiz, nihayete erene kadar gizli gizli devam edecek! Polat Alemdar ve ekibi Lion timinin Harun’u kaçırmasına izin vermeyecekler. Çatışmada neler yaşanacak? John planlarının sekteye uğramasından rahatsız. Mühendisleri takibinde pes etmeyecek. Erdem bir kez kaçırdığı şansı bu kez ellerinde tutabilecek mi?

Vadi severleri bu hafta gerilim dolu bir bölüm bekliyor. KGT’nin ŞEDİD ile girdiği amansız mücadelenin bedeli ağır oluyor. Dizide bu hafta Siyah Sancak ve KGT ekibi ağır kayıplar veriyor. ŞEDİD örgütünün hüküm sürdüğü topraklarda yaptığı operasyonda kötü sürprizlerle karşılaşan Akif ve adamları ağır kayıplar veriyor. ŞEDİD terör örgütünün eline düşen Akif ve adamlarını zulüm dolu günler beklemektedir.

Dizinin yeni bölümünde çok kan dükülüyor. Siyah Sancak’ın verdiği ağır kayıplardan sonra Pusat Çakır’da sağ kolu Miran’ın vurulmasıyla en yakın arkadaşını kaybediyor. Tilki, uzun namlulu silahla Pusat Çakır’ın en yakın adamını öldürüyor.

Polat Alemdar, Yüce Majeste’nin peşinde. Bir hastanede tedavi altına alınan Majeste büyük güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Polat ve Cahit Majeste’nin etrafındaki etten duvarı darmadağın eder.

Akif pusuya düşüyor

Akif ve Yasin, Sagir’in pususuyla karşı karşıya kalacaklar. Ateş çemberinde mücadele nefesleri kesecek. Pusat’ın Baltazar’la yaptığı Tilki Andrei planı yolunda gitmeyecek. Pusat’ın kaybı büyük olacak. Leyla, gerçekleri saklamakta ısrarcı. Polat’ın tüm çabalarını karşılıksız bırakmaya devam edecek. Yüce Majeste’nin gizli reçetesi ortaya çıkacak. Tapınakçıların lideri yeni bir kanlı ayine daha hazırlanırken karşısında Polat Alemdar’ı bulacak.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir