Medcezir 52.Bölüm Fragmanı

Medcezir 52.Bölüm Fragmanı

Medcezir Dizisinde işler iyice karışmaya başladı.Yaman ve Mira aylar boyu ayrı kaldıktan sonra nihayet barıştılar. Dizimex.com farkıyla yeni bölümdeki gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

12 aralık cuma günü yayınlanacak olan dizide içeriye giren Nadir Baktıroğlu’nun hapisten çıkmak ve Cengiz’den intikam almak için ona karşı adamlarını salması ile gelişmeye devam ediyor. Selim onu içeride tutmak için elinden geleni ardına koymamakta kararlı bilgi arayan ve delil toplamaya çalışan Selim’i bakalım ne gibi süprizler bekliyor.

Ayrıca Nadir’in elinde bulunan görüntüler Sude’nin Altınkoy’daki bütün hayatını mahvetmeye yeterlidir. Bu ümitsizlikle Sude, Kenan’ın tanıdık hayatına sığınır. Kenan ona kimsenin zarar vermemesi için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Yaman’a oynanacak oyun herkesin bir araya geleceği büyük bir partiye dönüşecek ve o gece Mira beklenmedik bir karar verecek nemi? Hepsi ve daha fazlası için  Medcezir 52.Bölümü sakın kaçırmayın detaylar için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir