Murat Boz: “Paylaşımların hepsi gerçek dışıdır.”

Murat Boz, sosyal medyada bir süredir yayılan “HDP’ye oy verdim çünkü…” başlıklı paylaşımları Twitter hesabından paylaştığı yazıyla yalanladı.

“ŞAHSIMIN BİLGİSİ HARİCİNDE…”

Murat boz, Twitter sayfasından şu açıklamayı yaptı: “Bir süredir Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde yer alan, ‘HDP’ye oy verdim çünkü! TC bir diktatörden kurtulsun istedim.’ ve benzeri içerikli paylaşımlar gerçek dışıdır. Bahsi geçen paylaşımlar, şahsımın bilgisi haricinde, internet ortamında elde edilmiş fotoğraflarımın montajlanması suretiyle meydana getirilmiştir.

“YASAL YOLLARA BAŞVURDUM”

“Gerçeği yansıtmayan bu haberlere itibar edilmemesini; asılsız içeriklerde adı geçen Halkların Demokratik Partisi’nin sosyal medya birimi bu durumun gerçek olmadığını kamuoyuna duyurmuş ve bu duyuru tarafımca kendi Twitter hesabımdan da paylaşılmıştır. Bu doğrultuda yukarıda belirttiğim ve benzeri içerikli paylaşımların tamamıyla gerçek dışı olduğunu, bu ve benzeri paylaşımları yapan ve/veya yayan kişiler hakkında yasal yollara avukatım aracılığı ile başvurduğumu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım.” notunu paylaştı.

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir