O Hayat Benim Konusu ve Oyuncuları

Fox Tv nin yeni dizilerinden biri olan O Hayat Benim dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Keremcem bu sefer karşımızda Ateş karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak O Hayat Benim dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz.O Hayat Benim Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Pastel Filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Fox Tv O Hayat Benim dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.O Hayat Benim Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Merve Girgin otururken , senaristler ise Yelda Eroğlu olacak.

 

O Hayat Benim dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

O Hayat Benim dizisi saat 20:15 da pazar günleri Fox Tv de yayınlanmaktadır.

O Hayat Benim Dizisi Oyuncuları:

– Keremcem (Ateş)
– Ezgi Asaroğlu (Bahar)
– Ahu Sungur (Özlem)
– Sinan Albayrak (Mehmet Emir)
– Ceren Moray (Efsun)
– Yeşim Ceren Bozoğlu
– Didem İnselel
– Turgay Aydın
– Gülsen Tuncer
– Altan Günbay
– Şan Bingöl

 


O Hayat Benim dizisi, O Hayat Benim dizisi oyuncuları kimler, O Hayat Benim dizisi ne zaman, O Hayat Benim dizi konusu nedir, O Hayat Benim dizisinde kim hangi rolde, O Hayat Benim dizisi karakter isimleri,O Hayat Benim oyuncuları resimleri, O Hayat Benim karakter isimleri, O Hayat Benim 1. bölüm izle, O Hayat Benim tanıtım fragmanı, O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı, O Hayat Benim dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir