On Numara Çekiliş Sonuçları – 29 Aralık 2014

On Numara Çekiliş Sonuçları, On Numara Çekiliş Sonuçları 29 aralık, On Numara Çekilişi, on numara kazananları, on numara kazanan rakamlar, on numaran asıl oynanır, on numara oynama tarzı

Hemen hemen hepimizin hayalini süsleyen şans oyunlarında dağıtılan ikramiyeler oldukça fazlalaştı. Özellikle yeni yıla gireceğimiz şu son günlerde yeni yıla zengin olarak girmek isteyenler yine şans oyunları bayilerini doldurdular. Milli piyango idaresi tarafından yapılan On Numara şans oyununda büyük ikramiye bildiğiniz sayılara göre değişmektedir. Her hafta pazartesi günü çekilen On numara oyununda toplardan 22 adet sayı belirlenmektedir. 80 tane toptan 22 tanesi şanslı top olarak belirlenmektedir.

Belirlenen 22 adet toptan 10 tanesini tutturan ve doğru bilenler büyük ödülü kazanmayı hak ediyorlar. Bunun yanı sıra da 9 , 8 ve 7 bilenler de teselli ikramiyesi olarak ufak bir miktar para kazanıyorlar. Hiç bir rakamı doğru tahmin edemeyenler de oldukça az olduğundan onlar da bir teselli ikramiyesi kazanıyorlar. 10 Bilen ve büyük ödülü kazanan şanslı kişiler ödüllerini almak için Ankara Milli piyango idaresine biletleriyle başvurabilirler.

 

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir