Osmanlı Tokatı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

TRT 1 nin yeni dizilerinden biri olan Osmanlı Tokatı dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından biri olan İsmail Hacıoğlu bu sefer karşımızda Fatih Sultan Mehmet karakteriyle Başrol oyuncusu olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Osmanlı Tokatı dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Osmanlı Tokatı Dizisinin yapımcısı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Duka Filmdır.

 

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan TRT 1 Diğer Yarim dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli.Osmanlı Tokatı Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Mustafa Şevki Doğan otururken , senaristler ise Ozan Aksungur olacak.

 

Osmanlı Tokatı dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Osmanlı Tokatı dizisi saat 19:50 da Cumartesi günleri TRT 1 de yayınlanmaktadır.

 

Osmanlı tokadı Oyuncuları:

İsmail Hacıoğlu
Vildan Atasever
Cemal Hünal
Mazhar Alanson
Uğur Çavuşoğlu
Alper Kul
Toprak Sağlam
Pelin Akil
Osman Wöber

Osmanlı Tokatı dizisi, Osmanlı Tokatı oyuncuları kimler, Osmanlı Tokatı dizisi ne zaman, Osmanlı Tokatı dizi konusu nedir,Osmanlı Tokatı dizisinde kim hangi rolde, Osmanlı Tokatı dizisi karakter isimleri,Osmanlı Tokatı oyuncuları resimleri, Osmanlı Tokatı karakter isimleri, Osmanlı Tokatı 1 bölüm izle, Osmanlı Tokatı tanıtım fragmanı, Osmanlı Tokatı yeni bölüm fragmanı, Osmanlı Tokatı dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir