Paramparça Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star TV nin yeni dizilerinden biri olan Paramparça dizisi sezona güzel bir giriş yaptı. Televizyon ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay bu sefer karşımızda Başrol oyuncuları olarak çıkıyor. Dizimex ekibi olarak Paramparça dizisi hakkında merak edilenleri sizler için değerlendireceğiz. Paramparça Dizisinin yazarı bir çok diziye ve filme hayat vermiş Özlem Yurtsever dir .

Eylül ayında birbirinden güzel yeni dizilerle giriş yapan Star TV Paramparça dizisiyle reyting sıralamalarında üst sıraları hedeflediği şimdiden belli. Paramparça Dizisinin Yönetmen koltuğunda başarılı kişi Cevdet Mercan otururken , senaristler ise Özlem Yurtsever olacak .

Paramparça dizisiyle alakalı sormak istediğiniz herşeyi yorum kısmına yazabilirsiniz editörlerimiz sizlerin sorularına cevap vermek için hazır bekliyor olacaklar.

Paramparça dizisi saat Ekim Ayında Star Tv de yayınlanmaktadır.

 

Paramparça Dizisi Oyuncuları

 

Paramparça Dizisi Gülseren  ( Nurgün Yeşilçay )
Paramparça Dizisi Cihan  ( Erkan Petekkaya )


Paramparça dizisi, Paramparça dizisi oyuncuları kimler, Paramparça dizisi ne zaman, Paramparça dizi konusu nedir, Paramparça dizisinde kim hangi rolde, Paramparça dizisi karakter isimleri, Paramparça oyuncuları resimleri, Paramparça karakter isimleri, star tv yeni Paramparça dizisi, Paramparça 1. bölüm izle,Paramparça tanıtım fragmanı, Paramparça yeni bölüm fragmanı, Paramparça dizisi ne zaman hangi kanalda saat kaçta

Yazar Dizimex

Güncel Dizi ve Magazin Haberleri Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir